Strona główna, sport cms
serwis www gla ligi
Profesjonalna strona WWW dla Twojej ligi
Relacje z meczów, tabele, terminarz, wyniki, aktualności, a wszytko w oprawie graficznej, która można modyfikować do swoich potrzeb.
zarządzanie ligą
Swobodne zarządzanie ligą
Za pomocą prostego kreatora stworzysz terminarz rozgrywek swojej ligi, niezależnie od stopnia zaawansowania rozgrywek. Samodzielnie dodasz drużyny, graczy, trenerów. System automatycznie wygeneruje tabele i statystyki.
live, sport cms
Relacje live
Dzięki naszej aplikacji możesz dokumentować spotkanie w trakcie jego trwania. Wszystkie informacje zebrane podczas meczu zostaną zaimportowane do systemu i zaprezentowane w postaci statystyk.
spolecznosc, cms dla ligi
Społeczność
Razem z graczami i użytkownikami stworzycie wielką społeczność. Do waszej dyspozycji jest forum, galerie zdjęć, komentarze, lista transferowa. Wspólnie możecie wykorzystwać ten sport CMS.
Rejestracja właściciela ligi
Mówią o nas
pomoc
Dlaczego zdecydowaliśmy się na LigSpace? To jasne! Zupełnie za darmo otrzymaliśmy narzędzie dzięki któremu możemy w atrakcyjny sposób zaprezentować naszą ligę, a w szczególności statystyki i opisy spotkań, a także umożliwić setkom naszych graczy aktywne włączenie się w życie ligi.
Marcin Kawecki - prezes Goczałkowickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Co nowego?
Nasze ligi:
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
skrypt dla ligi
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
CMS dla ligi